Posuňte svoje limity a vyskúšajte niečo netradičné – strávte noc v korunách stromov :) Pobyt v korunách stromov sa stáva aj na Slovensku čoraz obľúbenejším a my sme radi, že Vám prinášame možnosť tohto ubytovania aj na Východnom Slovensku, len 36km od Košíc.

V tomto blogu Vám predstavíme niekoľko (z množstva) dôvodov, prečo by ste si pre svoj budúci pobyt mali zvoliť práve zážitok v podobe noci v domčeku na strome:

Zdroj: travelzoo.com

Zdroj: techbrainism.com

1. Odpojenie od technológií alebo tzv. „digitálny detox“

Vďaka minimalistickému zariadeniu bez prívodu elektriny a vody umožňuje pobyt v Lesodome odpojiť sa od digitálnych zariadení, ktoré na nás číhajú na každom kroku. Čas strávený v korunách stromov Vám poskytne priestor na vyčistenie mysle, reset a na dobitie energie ďaleko od každodenného zhonu. Nemusíte sa však báť, v Lesodome nájdete všetko čo k prežitiu pohodového pobytu potrebujete – vrátane večerného LED osvetlenia a interiérového ohrievača.

2. Môžete sa vrátiť späť v čase a cítiť sa opäť ako dieťa

Byť dospelým môže byť niekedy stresujúce. Ak hľadáte dovolenku, ktorá vám pomôže oddýchnuť si a znovu sa cítiť ako dieťa, Lesodom je pre vás ako stvorený. Pobyt v domčeku na strome pomôže prinavrátiť do vášho života časť nostalgie z detstva – koľkí z nás v detstve snívali práve o domčeku na strome? Navyše, ak nás navštívite s malými deťmi, z pobytu na strome si odnesú nezabudnuteľný zážitok na ktorý tak skoro určite nezabudnú.

3. Neoceniteľné výhľady

Keď ste vysoko nad zemou, nie je žiadnym prekvapením, že sa vám naskytnú výnimočné výhľady. Tieto výhľady do korún stromov pôsobia upokojujúco a relaxačne. Okrem nádherného lesa Vás bude obklopovať šum potoka, spev vtákov a pri troche šťastia zbadáte aj lesnú zver – v okolí Lesodomu sú najčastejšími zvieracími návštevníkmi srnky.

4. Súkromie

Ak si rezervujete noc v Lesodome, ocitnete sa na maximálne súkromnom pobyte. Či už plánujete rodinný výlet alebo romantickú dovolenku, oceníte, že budete v lese v korunách stromov ďaleko od zvyšku sveta. Zároveň sa však v núdzovom prípade nachádzate v pešej dostupnosti od obce Lucia Baňa.

Pobyt v korunách stromov má množstvo výhod. Rezervujte si pobyt v našom Lesodome ešte dnes a prežite výnimočný pobyt, na ktorý len tak nezabudnete.