Ako sa k nám dostať

Do Lesodomu sa viete dostať vlastným autom alebo autobusovou dopravu SAD, ktorá premáva 2x denne do časti Vyšný Medzev – Lucia Baňa.

Inštrukcie pre príchod autom:

K Lesodomu vedie jedna príjazdová cesta, ku ktorej sa viete dostať:

a) zo smeru Jasov (Košice – Malá Ida – Hodkovce – Rudník – Jasov – Jasov časť Počkaj). Po konci Jasov časť Počkaj je modrá odbočka doprava „Lucia Baňa“. Keď sa dostanete na túto cestu, idete stále rovno až kým sa dostanete do obce Lucia Baňa. Po príchode do obce idete stále rovno, pred malým mostom mierne hore doprava, až kým sa dostanete k cintorínu. Tu Vás už budeme čakať my a odvezieme sa ďalej. K Lesodomu pôjdeme od obce cca 3-5 minút po lesnej spevnenej ceste. Posledný úsek k domčeku je potrebné prejsť pešo, cca 3-5 minút chôdze.

b) zo smeru Štós (Smolník – Štós – Medzev ). Cca 3 minúty po výjazde z Medzeva bude modrá tabuľa „Lucia Baňa“ – odbočka do ľava. Keď sa dostanete na túto cestu, idete stále rovno až kým sa dostanete do obce Lucia Baňa. Po príchode do obce idete stále rovno, prejdete cez malý most mierne hore doprava, až kým sa dostanete k cintorínu. Tu Vás už budeme čakať my a odvezieme sa ďalej. K Lesodomu pôjdeme od obce cca 3-5 minút po lesnej spevnenej ceste. Posledný úsek k domčeku je potrebné prejsť pešo, cca 3-5 minút chôdze.

Inštrukcie pre príchod autobusom:

Autobus Vás dovedie priamo do obce Lucia Baňa. Tu Vás budeme čakať a odvezieme sa ďalej.

POZOR! – Nakoľko je v Lucia Bani slabý mobilný signál, je dôležité aby sme sa stretli na mieste určenia v stanovený čas. V prípade otázok alebo meškania / zmeny času príchodu nám prosím dajte vedieť dostatočne vopred, kým budete mať plnohodnotný signál. Ďakujeme :)

Kontakty

V deň nástupu na pobyt (medzi 11:00-12:00) Vás budeme telefonicky kontaktovať, aby sme si dohodli čas Vášho príchodu a upresnili miesto vyzdvihnutia.

  • +421 914 267 287

  • info@lesodom.sk

Rezervácie

  • rezervacie@lesodom.sk

Sledujte nás

Kontaktný formulár

V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás môžete obrátiť pomocou kontaktného formulára.