Ako sa k nám dostať

Do Lesodomu sa viete dostať vlastným autom alebo autobusovou dopravu SAD, ktorá premáva 2x denne do časti Vyšný Medzev – Lucia Baňa.

Inštrukcie pre príchod autom:

K Lesodomu vedie jedna príjazdová cesta, ku ktorej sa viete dostať:

a) zo smeru Jasov (Košice – Malá Ida – Hodkovce – Rudník – Jasov – Jasov časť Počkaj). Po konci Jasov časť Počkaj je modrá odbočka doprava „Lucia Baňa“. Keď sa dostanete na túto cestu, idete stále rovno až kým sa dostanete do obce Lucia Baňa. Po príchode do obce idete stále rovno, pred malým mostom mierne hore doprava, až kým sa dostanete k cintorínu, kde odparkujete svoje motorové vozidlo. K Lesodomu pôjdete od zaparkovaného motorového vozidla cca 3-5 minút po lesnej spevnenej ceste. Rázcestie, ktoré je označené šípkou Lesodom, signalizuje posledný úsek. K domčeku je potrebné na rázcestí odbočiť doľava a prejsť pešo, cca 3-5 minút chôdze do kopca.

b) zo smeru Štós (Smolník – Štós – Medzev ). Cca 3 minúty po výjazde z Medzeva bude modrá tabuľa „Lucia Baňa“ – odbočka doľava. Keď sa dostanete na túto cestu, idete stále rovno až kým sa dostanete do obce Lucia Baňa. Po príchode do obce idete stále rovno, pred malým mostom mierne hore doprava, až kým sa dostanete k cintorínu, kde odparkujete svoje motorové vozidlo. K Lesodomu pôjdete od zaparkovaného motorového vozidla cca 3-5 minút po lesnej spevnenej ceste. Rázcestie, ktoré je označené šípkou Lesodom, signalizuje posledný úsek. K domčeku je potrebné na rázcestí odbočiť doľava prejsť pešo, cca 3-5 minút chôdze do kopca.

Kontakty

  • +421 907 906 788

  • info@lesodom.sk

Rezervácie

  • rezervacie@lesodom.sk

Sledujte nás

Kontaktný formulár

V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás môžete obrátiť pomocou kontaktného formulára.